BİZ KİMİZ NELER YAPARIZ

Online alışverişlerinizde yeni seçenekler ile yanınızdayız.

Misyonumuz

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmektir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentileri ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmet sunmak ve kişisel bakım ve kozmetik sektöründe elde ettiğimiz başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile başarılı firmaların içinde yer almaktır.

Online Alışveriş Platformu

Online Alışveriş

Noreana olarak 90’larda başlayan serüvenimiz diğer firma ve markaların aksine ne İsveç’li ev hanımları için ne de Norveçli balıkçılar için geliştirildi. Noreana’nın ilk ve en büyük vizyonu herkesin istediği cilde ulaşmasını sağlamaktı. Bildiğiniz üzere güzellik görecelidir ve herkesin cildi aynı görünmek zorunda değildir.

Bu vizyon ile başladığımız yolculuğumuzda üretim bandımızdan inen ilk ürünler tabi ki profesyonel eller tarafından kullanılması için tasarlanmıştı. Makine kullanımı gerektiren yoğun bir cilt bakımı süreci için geliştirilmişti.

Güzellik merkezleri ve medikal bakım merkezleri tarafından oldukça talep gören ürünlerimiz maalesef kişisel cilt bakımı konusunda biraz yetersizdi. Evde kendi başınıza yapabileceğiniz sıradan bir cilt bakımı rutini için fazlasıyla yoğundu.

Uzun süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda aynı profesyonel seviyede kişisel cilt bakımının kişisel olarak yapılmasını sağlamayı başardık. Artık profesyonel cilt bakımı için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Makine kullanımı veya pahalı ürünler kullanmadan da istediğiniz cilde sahip olabilirsiniz.

Bu süreçte en büyük gayemiz ürün kalitemizi düşürmeden formül yoğunluğunu stabilize etmek falan değildi. Bunları da yaptık tabii fakat bunlar işin teknik kısmıydı. Manevi kısımda ise herkesin kendi başına cilt bakımı yapabilmesini sağlarken hiçbir canlıya zarar vermemek vardı. Çünkü bugün adını bildiğimiz çoğu marka test sürecini canlı hayvanlar üzerinden yürütüyordu.

Kısacası kendi başınıza profesyonel cilt bakımı yapmanıza olanak sağlarken hiçbir canlıya zarar vermemiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Noreana™ Ailesi olarak sizlerin cildini kendi cildimiz gibi önemsiyoruz ve bütün ürünlerimizi kişisel kullanıma uygun hale getirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

SAYILARLA BİZ

Neler yaptığımıza dair istatistiksel veriler

2022
Kuruluş Yılı
2000
MEMNUN MÜŞTERİ
11
ŞİRKET ÇALIANI
2
OFİS
8
MARKET MAĞAZA
15
FARKLI ÜRÜN